Чому Альцгеймер не загрожує маркетологу?

IMG-8ef45cc521437119d5a7bdadfcaeff0d-V

Тому, що ця сфера діяльності безперервно розвивається і змінюється. І для того, щоб бути в курсі сучасних технологій і інструментів доводиться постійно вчитися. А викладачам маркетингових дисциплін – в першу чергу!

Саме тому ударний загін викладачів кафедри Маркетингу, підприємництва та торгівлі пройшов навчання  з  «Інтернет-маркетингу» та отримав дипломи з відзнакою!

Опинитися знову за партою, з непростими домашніми завданнями, зі строгими дедлайнами, із захистом диплома в он-лайн режимі – це був відмінний квест! Але тепер слова «піксель ретаргетінгу», «конструктор тегів», «юзабіліті» і «дескріпшн» стали близькими і зрозумілими))

Зате тепер студентам спеціальності маркетинг в Одеській національній академії харчових технологій вчитися буде ще цікавіше! Це ми вам гарантуємо!