Графік консультацій

ГРАФІК ВІДПРАЦЮВАНЬ

лабораторних і практичних занять студентами кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі на період з 24.02.2020 по 28.02.2020р.

 

Прізвище, ім’я , по батькові викладача

Дата проведення відпрацювання Час

Аудиторія

Мардар М.Р. 24.02.2020 11.00 – 12.00 А-131
Голубьонкова О.О. 25.02.2020 12.00 – 14.00 А-342
Соколюк К.Ю. 24.02.2020 10.00 – 12.00 А-344
Голодонюк О.М. 24.02.2020 9.00 – 11.00 А-342
Черевата Т.М. 26.02.2020 11.00 – 13.00 А-344
Лозовська Г.М. 25.02.2020 13.00 – 14.00 А-344
Памбук С.А. 24.02.2020 12.00 – 13.00 А-328, А-131
26.02.2020 12.00 – 13.00 А-328, А-131
28.02.2020 12.00 – 13.00 А-328, А-131
Бахчиванжи Л.А. 26.02.2020 09.00 – 10.30 А-343
13.00 – 14.00 А-343
Мунтян І.В. 27.02.2020 11.00 – 13.00 А-344
Ковалів І.О. 26.02.2020 11.00 – 13.00 А-344
Агунова Л.В. 26.02.2020 11.00 – 12.00 А-342
Євтушок О.В. 26.02.2020 09.00 – 10.30 А-344
13.00 – 14.00 А-344
Значек Р.Р. 25.02.2020 10.00 – 12.00 А-343
28.02.2020 10.00 – 12.00 А-343
Брайко М.Г. 25.02.2020 12.00 – 14.00 А-344
Статєва М.С. 24.02.2020 12.00 – 14.00 А-344
Кручек О.А. 24.02.2020 11.00 – 13.00 А-137/2
Кордзая Н.Р. 25.02.2020 11.00 – 13.00 А-103
Долинська О.О. 24.02.2020 10.00 – 12.00 А-341
27.02.2020 11.00 – 13.00 А-341
Мільчева В.В. 25.02.2020 11.00 – 13.00 А-320

                        

 

 

 


Г Р А Ф І К

проведення консультацій

викладачами кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі

на  І семестр 20192020 року

 

Прізвище та ініціали викладача Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Мардар Марина Ромиківна А-130 14:30-15:30   10:00-11:00  
Голубьонкова Олена Олексіївна А-344 13:00-14:20 13:00-14:00
Кордзая Натела Ревазівна А-150 12:00-13:00 14:00-15:00
Памбук Світлана Андріївна Б-323 13:00-14:00
Устенко Інна Андріївна А-344 14:30-15:30 14:30-15:30
Кручек Оксана Анатолівна А-344 14:00-15:00
Черевата Тетяна Михайлывна А-344 14:30-15:30
Лозовська Ганна Миколаївна А-344 13:00-14:30 14:30-15:30
Євтушок Ольга Василівна А-344 15:30-16:30 15:30-16:30
Брайко Марина Герольдівна А-344 13:00-14:00 13:00-14:00
Голодонюк Ольга Михайлівна А-344 13:00-14:00
Значек Рафаела Рафаелівна А-344
Ліпова Ольга Леонідівна А-344 13:00-14:00 14:00-15:00
Смокова Тетяна Миколаївна А-344
Шекера Світлана Сергіївна А-143 14:20-15:00