Графік консультацій

Г Р А Ф І К

проведення консультацій

викладачами кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі

на  І семестр 20172018 року

 

Прізвище та ініціали викладача Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Мардар Марина Ромиківна А-130 14:30-15:30     10:00-11:00  
Голубьонкова Олена Олексіївна А-344 13:00-14:20 13:00-14:00
Кордзая Натела Ревазівна А-150 12:00-13:00 14:00-15:00
Памбук Світлана Андріївна Б-323 13:00-14:00
Устенко Інна Андріївна А-344 14:30-15:30 14:30-15:30
Кручек Оксана Анатолівна А-344 14:00-15:00
Черевата Тетяна Михайлывна А-344 14:30-15:30
Лозовська Ганна Миколаївна А-344 13:00-14:30 14:30-15:30
Євтушок Ольга Василівна А-344 15:30-16:30 15:30-16:30
Брайко Марина Герольдівна А-344 13:00-14:00 13:00-14:00
Голодонюк Ольга Михайлівна А-344 13:00-14:00
Значек Рафаела Рафаелівна А-344
Ліпова Ольга Леонідівна А-344 13:00-14:00 14:00-15:00
Смокова Тетяна Миколаївна А-344
Шекера Світлана Сергіївна А-143 14:20-15:00

 


Г Р А Ф І К

проведення консультацій

викладачами кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі

з 28.02.2017 по 03.03.2017 року

 

Прізвище та ініціали викладача 28.02.2017 01.03.2017 02.03.2017 03.03.2017
Голубьонкова Олена Олексіївна А-344 11:00-13:00 10:00-14:00
Кордзая Натела Ревазовна А-150 9:00-11:00 12:00-13:00
Кручек Оксана Анатоліївна А-130 11:00-12:00 11:00-12:00
Памбук Світлана Андріївна Б-323 11:00-13:00 11:00-13:00
Устенко Інна Андріївна А-344 10:00-13:00
Євтушок Ольга Василівна А-344 10:00-13:00
Лозовська Ганна Миколаївна А-344 9:00-10:30 9:00-10:30 9:00-10:30
Брайко Марина Герольдівна А-344 10:00-11:00 11:00-13:00
Голодонюк Ольга Михайлівна А-344 10:00-11:00
Значек Рафаела Рафаелівна А-344 10:00-11:00 10:00-11:00
Шекера Світлана Сергіївна А-143 13:00-13:30 13:00-13:30 13:00-13:30

Г Р А Ф І К

проведення консультацій

викладачами кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі

на  ІІ семестр 2016 року

Прізвище та ініціали викладача Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
 

Мардар Марина Ромиківна А-345

 

14:00-14:45 14:00-14:45
Голубьонкова Олена Олексіївна

 

13:00-14:30

 

Кордзая Натела Ревазовна А-150

 

11.00-11.30

 

11.00-11.30

 

Лазуткіна Альона В’ячеславівна

 

11:00-11:30

 

Памбук Світлана Андріївна Б-323, А-131

 

14:30-15:30

 

Устенко Інна Андріївна А-105

 

14:30-15:30

 

Донець Леся Яківна

 

14:30-15:30

 

Лозовська Ганна Миколаївна

 

13:00-14:30

 

Брайко Марина Герольдівна

 

13:00-14:30

 

Голодонюк Ольга Михайлівна

 

14:30-15:30

 

Значек Рафаела Рафаелівна

 

14:30-15:30

 

Шекера Світлана Сергіївна А-143

 

15:30-16:30

 

Голубєва Марія Миколаївна А-341

 

  14:30-15:30