Конкурс стартапів у рамках роботи обласної методичної комісії викладачів економіки і фінансів ЗФПО Одеської області

1609347914Викладачі та магістри кафедри беруть активну участь у розвитку науково-дослідної діяльності студентів коледжів ОНАХТ. Так, 28 грудня 2020 року відбувся  третій етап конкурсу освітньо-професійних проектів на тему: «Шляхи підвищення якості освіти – погляд студента», який розпочався ще в листопаді. В конкурсі брали участь 14 проектів з різних коледжів Одеської області.

Доцент кафедри О.О.Голубьонкова та магістр другого року навчання спеціальності 075 маркетинг Є.М.Струц стали членами журі даного конкурсу разом з іншими науковцями та роботодавцями.

Студенти презентували свої дослідження та розробки, що, за їх думкою, можуть покращити якість освіти та зацікавити студентів. Було презентовано цікаві ідеї стосовно впровадження ігрових методів, дослідницьких тощо.

photo_2021-03-04_22-59-32