Майстер-клас «Особливості маркетингової діяльності на ринку банківських послуг»

23 листопада 2016 р. на кафедрі маркетингу, підприємництва і торгівлі було організовано та проведено  викладачами кафедри Євтушок О.В. та Брайко М.Г. майстер-клас на тему «Особливості маркетингової діяльності на ринку банківських послуг», з керівником центру по підбору  персоналу Південного  ГРУ Приватбанку Трояновською Галиною Анатолієвною.

Під час даного майстер-класу маркетологи дізналися, що особливе значення для банку при формуванні поточної і перспективної банківської політики має банківський маркетинг. Маркетинг є основою інформаційної підсистеми сучасного банківського менеджменту. Головна ідея маркетингу полягає у виявленні потреб і запитів споживачів, у визначенні сегментів ринку, на якому може бути знайдена реалізації нових банківських послуг і продуктів в умовах конкуренції з іншими банками. Банківський маркетинг передбачає облік і вивчення процесів, що відбуваються на ринку капіталу як у цілому, так і в окремих його секторах: банківській сфері, кредитній системі, ринку цінних паперів…

Також, в ході проведення зустрічі студенти  дізналися, що  можуть проходити практику онлайн з подальшим зарахуванням до кадрового резерву банку. Оскільки, ця програма підвищує рівень фінансової освіти студентів і допомагає випускникам у працевлаштуванні Міністерство освіти і науки України підтримала реалізацію проекту “Онлайн-практика” від Приватбанку.

Трояновська Г.А. повідомила студентів, про те, що дату старту навчання можна вибрати самостійно, головне – пройти максимум протягом 2 місяців (60 календарних днів) з цієї дати. Студент самостійно регулює інтенсивність навчання. Середній час проходження практики – 1-1,5 місяця. При бажанні можна пройти практику швидше – все залежить від таланту і здібностей.

“Практика в Приватбанку – це не просто знайомство з банківськими продуктами, технологіями і послугами, – розповідала представник регіонального офісу  Південного ГРУ Приватбанку, – а й повноцінне використання навичок роботи в реально можливих ситуаціях. На сайті є відео-інструкції з виконання фінансових операцій. Підсумки навчання підводять на основі Болонської системи освіти. Варто зазначити, що після закінчення практики видається сертифікат з печаткою, який може використовуватися при працевлаштуванні. Студенти, які досягли високих результатів, зараховуються, за бажанням, в кадровий резерв банку.”