Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Вітаємо з виходом до фіналу наших студентів та їх наукових керівників!

Вже четвертий рік поспіль проводиться Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science». Цього року за напрямом економіка і управління кількість робіт була найбільшою – 68.

Наші студенти завжди беруть активну участь та подали на конкурс п’ять робіт, з яких дві роботи вийшли до фіналу.

Вітаємо Бондарчук Дарію (СВО «баклавр», спеціальність 076) та її керівника ст. викл., к.е.н. Соколюк Катерину з роботою «Improving the activities of PJSC “Bolgrad Winery” on the basis of industrial diversification», та Михальчук Валерію і Михальову Валерію (СВО «магістр», спец. 075) та їх керівника ст. викл. Брайко Марину з роботою «Marketing research of the Ukrainian chewing gum market aiming to improve the product promotion strategy of the company Mars Ukraine».

Фінал конкурсу відбудеться в режимі он-лайн 23 та 24 березня 2021 року. всі бажаючі можуть відвідати та підтримати наших фіналістів: Ідентифікатор конференції: 331 984 5036  Код доступу: 123456789

Попереду ще запекла боротьба за перемогу. Бажаємо успіху!