Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science-2021″

23-го та 24-го березня пройшов другий етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт Black Sea Science 2021. Оскільки конкурс має статус міжнародного, роботи і, відповідно, їх захист і презентація відбуваються англійською мовою. Фіналісти представили свої роботи на онлайн-конференції.  За результатами фіналу студентки кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі  Михальчук Валерія, Михальова Валерія (СВО «Магістр», спеціальність 075 «Маркетинг», науковий керівник – ст. викл. Брайко Марина Герольдівна), а також  Бондарчук Дар’я (СВО «Бакалавр», спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», науковий керівник – к.е.н., ст.. викл. Соколюк Катерина Юріївна) посіли III місце у конкурсі. Щиро вітаємо переможців!

14 Bondarchuk Dariia  14 Sokoliuk Kateryna
 48 Braiko Maryna  48 Mykhalchuk Valeriia, Mykhalova Valeriia