Наші випускники

Хлєбодарова

Хлєбодарова Олександра Ігорівна

У 2018 р. закінчила Одеський національний університет ім. І. І. Мечнікова, отримала кваліфікацію  бакалавр з права та одночасно у 2018 р. в Одеській  національній академії харчових технологій отримала кваліфікацію бакалавра з маркетингу.

      У 2019 р. закінчила магістратуру в Одеській національній  академії  харчових технологій за спеціальністю «маркетинг». За підсумками навчання та наукових досягнень у 2019 році увійшла в ТОП 10 кращих студентів  факультету менеджменту, маркетингу і логістики. Під час навчання характеризувалась як сумлінна, відповідальна,  з творчим підходом до виконання роботи.

   Працює в ТОВ НПП Таїровський винзавод «НИВА»  технологом.


Ленкова

Лєнкова Орина Артурівна

Після отримання у  2018 р.  кваліфікації бакалавра за спеціальністю  «Романо-германська філологія» вступила до магістратури Одеської  національної  академії харчових технологій. У 2019 р. отримала кваліфікацію магістра  маркетингу.

Працює Інтернет-маркетологом в компанії  Nektony –   IT компанії, яка розробляє програмне забезпечення для операційної системи macOS.

Володіє  навичками  щодо просування товарів в соціальних мережах, SEO оптимізації, створення відео контенту, має  знання WordPress, Semrush, SimilarWeb, Google Trends, Screaming Frog, Google Analytics, Search Console, Atom, Jira, Trello, WorkSection, iMovie, Monosnap, Google docs, Google sheets.

Характеризується аналітичним складом  розуму, вмінням мислити творчо, стратегічно та вирішувати різноманітні проблеми в сфері маркетингу.


Жихарєва

Жихарєва Наталя Олексіївна

Наталя отримала у 2017 році диплом бакалавра з маркетингу з відзнакою, а в 2018 – диплом магістра з маркетингу також з відзнакою.

Під час навчання була старостою академічної групи та активним учасником студентського самоврядування.

За активної участі Наталі, команда студентів-маркетологів була переможцем багатьох конкурсів: «Рекламний полігон» (м. Київ, 2016 р., «Золотий компас» (м. Харків, 2016, 2017 р), «Кращий інноваційний проект» (м. Одеса, 2017 р.), «V Буковинський студентській фестиваль науки» (м. Чернівці, 2017 р.) тощо.

Працює на посаді  Middle PPC Specialist в Агенції Інтернет-маркетингу Inweb. Грамотний та ефективний підхід до реалізації поставлених задач виділяє Inweb на ринку інтернет-маркетингу України, Росії, Казахстану, Польщі, Болгарії, Молдови.

Володіє  навичками  щодо просування товарів в соціальних мережах, SEO оптимізації, створення відео контенту, має  знання WordPress, Semrush, SimilarWeb, Google Trends, Screaming Frog, Google Analytics, Search Console, Atom, Jira, Trello, WorkSection, iMovie, Monosnap, Google docs, Google sheets.

Характеризується аналітичним складом розуму, вмінням мислити творчо, стратегічно та вирішувати різноманітні проблеми в сфері маркетингу.


 

1

Горбунов Денис Віталійович

 У 2012 році закінчив навчання на факультеті «Менеджменту, маркетингу та логістики» та отримав диплом спеціаліста з відзнакою.

Першим місцем роботи став один з лідерів південного регіону в галузі виробництва м’ясних продуктів та делікатесів ПП ФІРМА ГАРМАШ та посада помічника маркетолога, а через рік — маркетолога.

Після п’яти років у харчовій галузі вирішив продовжити кар’єру в телекомунікаційній компанії Infomir, яка є лідером в Україні та відома своєю високотехнологічною продукцією на всіх континентах. На протязі чотирьох років отримав цінний досвід, просуваючи 8 брендів на ринках понад 150 країн світу.

Працював з IT проектами виступаючи маркетинговим ментором стартапів Louder.me та Whooshi, далі продовжив кар’эру в компанії Tapmedia.

Отримав посаду маркетингового директора, а згодом директора з розвитку бізнесу в міжнародній компанії Woman Insight.