Відкрита кураторська година з техніки безпеки життєдіяльності

25  листопада 2016 року куратори груп ЕМ-191, ЕМ-181 провели відкритий кураторський час з питання техніки безпеки життєдіяльності. Куратори, довели до студентів, що проблема захисту людини від небезпеки постала водночас з появою на Землі людства. Первісна людина була тісно пов’язана з природою, тому єдині на той час були природні небезпеки.

В останні століття з’явилася група небезпек, що походять від об’єктів створених людьми, так званих антропогенних чинників: машин та механізмів, хімічних та вибухових речовин, джерел різного роду випромінювань.               Створюючи матеріальні блага, з розвитком цивілізації людство створює все більше ситуацій, коли її ж творіння становлять загрозу для неї самої.

У такій ситуації зрозумілим є те, що кожна людина повинна усвідомлювати надзвичайну важливість питання безпеки життєдіяльності, а часто і питання особистого захисту і виживання в тих чи інших обставинах.

На кураторську годину прибув провідний інспектор міськрайонного відділу Головного управління ДСНС  України в Одеській області, старший лейтенант служби цивільного захисту Калита Андрій Михайлович, який професіонально розповів студентам правила безпеки з наступних питань:

– Техніка безпеки на період зимових канікул;

– Інструктаж  по поведінці в надзвичайних ситуаціях;

– Техніка безпеки на залізничній колії.

Представник зазначив, що всі  озвучені правила техніки безпеки повинен знати кожний студент. Ці елементарні знання врятували тисячі людей від хвороб, каліцтва та загибелі. В нашому буремному світі завжди потрібно пам’ятати, що небезпеку дешевше і легше попередити ніж ліквідовувати її наслідки.