Відкрита лекція на тему «Міжнародний маркетинг у сфері страхових послуг»

16 лютого 2021 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики, кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі  в рамках роботи проведення відкритих лекцій провідними спеціалістами галузей, старшим викладачем кафедри маркетингу,підприємства і торгівлі Євтушок О.В. була організована зустріч студентів спеціальноті «Маркетинг» СВО «Магістр», вивчаючи предмет «Міжнародний маркетинг та маркетинг територій»,  з директором фірми Євролайф Левченко Маєю  Павлівною.

Лекція відбулася у форматі відеоконференції на яку завітали студенти, викладачі та стейкхолдери: голова Роздільнянської районної державної адміністрації Приходько Сергій Миколайович та заступник директора з адміністративної роботи ТОВ «КОШ-1» Соловйова Вікторія Валентинівна.

Під час проведення відкритої лекції, студенти дізналися, що «ЄВРОЛАЙФ Україна» – провідний посередник на фінансовому ринку України, який надає широкий спектр консультаційних послуг у сфері страхування життя та пенсійного накопичення.

Компанія була заснована в 1999 році як перша дочірня компанія міжнародного концерну «ЄВРОЛАЙФ Груп» зі штаб-квартирою в місті Грац, Австрія.

Час промайнув швидко, тому що в обгорнені актуального питання прийняли участь і стейкхолдери, які підтримали актуальність порушенорго питання Левченко Маєю Павлівною та наголосили , що про свою старість треба дбати змолоду та переймати досвід у міжнародних партнерів.