Захист випускних та дипломних робіт

Захист випускних робіт

студентами 4 курсу групи ЕМ-481

напряму підготовки «Маркетинг»

у рамках комплексних дипломних проектів

16.06.2016 о 9:00

1. Бурлака Г.А. – Маркетингове дослідження ринку кисломолочних напоїв з метою просування нової продукції.

16.06.2016 о 14:00

2. Новак В.І. – Маркетингове обґрунтування проекту рекреації комплексу «Фабрика здоров’я» з метою просування його послуг.

21.06.2016 о 9:00

3. Штемпель Т.М. – Маркетингове дослідження ринку хлібобулочної продукції з метою просування нових виробів.

23.06.2016 о 8:00

4. Чорний Е.Р. – Маркетингове дослідження ринку м`ясопродуктів з метою просування нової продукції.

23.06.2016 о 11:00

5. Кожанова Ю.І. – Маркетингове дослідження ринку сухих сніданків та аналіз конкурентоспроможності мюслів, які реалізуються в торговельній мережі м.Одеси.

.

Захист випускних робіт

студентами 4 курсу групи ЕМ-481

напряму підготовки «Маркетинг»